SYN_OPTYK – SALON OPTYCZNY ZAWIERCIE

O nas

Salon optyczny Zawiercie

Optyka to moja pasja, choć pomysł wyrósł z korzeni rodzinnych. Jako syn optyka od dzieciństwa przyglądałem się Klientom przychodzącym do salonu rodzinnego. Pamiętam jak dziś wychodzących z uśmiechem na twarzy i nowymi okularami ludzi. Nie rozumiałem wtedy, jak wiele taka zmiana znaczy.

Dziś wiem i robię wszystko, by Klienci z mojego salonu wychodzili naprawdę szczęśliwi. Bo okulary, to nie tylko szkło i odrobina tworzywa czy metalu, dla niektórych to takie drugie „ja”. W końcu, jak Cię widzą, tak cię piszą – dlatego dbam o to, by o moich Klientach zawsze „pisali” najlepiej. Ich uśmiech, to symbol mojej marki. Istotna jest też unikalność.

Skoro okulary są po trosze odzwierciedleniem naszej osobowości, to nie mogę dopuścić do tego, by moi Klienci spotykali na ulicy osoby w takich samych oprawach. Z okularami ma być jak z charakterem – ciężko znaleźć dwie identyczne osoby, więc niech tak samo będzie z oprawkami.

Przykładam dużą wagę do wyboru asortymentu. Staram się dobierać każdą sztukę opraw z osobna, nigdy nie kupuję hurtowo. Drzemiąca we mnie dusza artysty co jakiś czas nie daje spokoju, dlatego sam  projektuję okulary dla Klientów pod marką „Patrzałki”. I to jest to coś, czego nie znajdą Państwo w innych salonach.

W ofercie mamy też szeroką gamę markowych produktów – wprost z europejskiej stolicy mody. Nie chwaląc się dodam, że mamy naprawdę wszystko – każda optyczna nowinka, pojawiająca się na rynku, jest od razu u nas w salonie. Gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Radosław Żak
SYN_OPTYK
Ul. 3 Maja 15
42-400 Zawiercie